Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Naši zákazníci těží z naší partnerské sítě.

Abychom uspokojili potřeby našich zákazníků, využíváme síť předních dodavatelů z textilního a plastikářského průmyslu. To nám umožňuje nabízet nejlepší stroje za nejlepších podmínek.

Naši partneři v různých regionech:

BULHARSKO  RUMUNSKO  MAĎARSKO 

ČESKÁ REPUBLIKA/SLOVENSKO  RAKOUSKO

 

Bild Name

Bobotex

Celosvětově vedoucí výrobce potahů pro odtahovací válce, filcových potahů na válce a rotačních šablon.

dietze+schell Logo

Dietze & Schell

Přední světový dodavatel pro výrobu přesných navíjecích strojů a dokončovacích systémů, které se používají v textilním, plastikářském a sklářském průmyslu.

Karl Mayer Logo

Karl Mayer

Přední světový výrobce osnovních pletacích strojů. Specializace v oblasti přípravy tkaní.

Dilo Logo

Dilo

DiloGroup s DiloTemafa, DiloSpinnbau, DiloMachines a DiloSystems je předním dodavatelem netkaných systémů, jehlových plstěných strojů, netkaných textilií a netkaných karet.

Dornier Logo

Dornier

Výroba vysoce kvalitních jehlových a vzduchových tkacích strojů a zařízení na výrobu dloužených fólií.

Halo

Na míru přizpůsobené software MES a ERP pro textilní průmysl. Halo zná požadavky a problémy textilních procesů do detailu a vyvíjí přizpůsobené software pro správu a plánování podnikových zdrojů (ERP) a výrobní informační systémy(MES) pro textilní výrobu. Jen kompletní digitalizace procesu od přípravy dezénu až po hotový výrobek je cesta k průmyslu 4.0.

KFG Group Logo

KFG

Společnost specializovaná na design, technické plánování a poradenství. Nabízí individuální řešení a řešení na klíč v segmentech potravinářského, farmaceutického, chemického průmyslu a automatické technologie.

Lab-Pro

Firma vyrábí a dodává: Tlakové barvící stroje v provazci, barvící jiggery, laboratorní barvící techniku, odstředivky na obarvené cívky, kompletní rekonstrukce a automatizace bareven, náhradní díly a servis na jiggery Vald Henriksen.

Menzel Logo

Menzel

Firma MENZEL je dnes kompetentním partnerem ve výrobě textilu, fólií,, umělé kůže, netkaných textilií, papíru, výrobků ze skelných a uhlíkových vláken. Dále je specialistou na kontinuelní zušlechťovací stoje pro textilní průmysl.

Protechna Logo

Protechna

Výroba a prodej optoelektronických kontrolních systémů pro vlákna v textilním průmyslu.

Rubensperger

Pomocné ekologické procesní prostředky pro zpracování textilu a papíru. Jedná se o šlichtovací prostředky pro textilní osnovy a o prostředky ovlivňující reologii při výrobě papíru.

Sima Logo

Sima

Nabízí kompletní extruzní linky, začínající zpracováním granulátu a končící balením hotových produktů., s pomocí moderního CAD – systému. Výrobní paleta firmy SIMA se rozprostírá od vybavení pro balící průmysl jako popruhy, příze, monofilamenty a multifilamenty, pro textilní průmysl jako monofilamenty a multifilamenty nebo pásky, a pro výrobu umělé trávy, buď monofilamenty nebo fibrilované pásky.

SSM Logo

SSM

Specialista na výrobu soukacích strojů. Stroje s přesným vinutím, soukání pro barvení, soukáné elastomérů, proviřování vzduchem, tvarování, sdružovací stroje.

Stoll Logo

Stoll

Patří do skupiny Karl Mayer. Lídr v oboru technologie plochých pletacích strojů. Nabízí inovativní nástroje a služby pro pletení zítřka i vysoce kvalitní řešení pro pletárenský průmysl. Je nezávislým myslitelem a vývojářem v oblasti módy a technologií.

Trützschler Logo

Trützschler Card Clothing

Firma ze skupiny Trützschler. Přední výrobce potahů na všechny typy mykacích strojů.

Kohl Textil-Technik

Manipulační technika pro textilní průmysl, zejména pro TKALCOVNY a ÚPRAVNY. Vozíky pro velkonábaly. Klasifikační stoly.

Obor