Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Naši zákazníci těží z naší partnerské sítě.

Abychom uspokojili potřeby našich zákazníků, využíváme síť předních dodavatelů z textilního a plastikářského průmyslu. To nám umožňuje nabízet nejlepší stroje za nejlepších podmínek.

Naši partneři v různých regionech:

BULHARSKO  RUMUNSKO  MAĎARSKO 

ČESKÁ REPUBLIKA/SLOVENSKO  RAKOUSKO

 

Bild Name

Bobotex

Celosvětově vedoucí výrobce potahů pro odtahovací válce, filcových potahů na válce a rotačních šablon.

dietze+schell Logo

Dietze & Schell

Přední světový dodavatel pro výrobu přesných navíjecích strojů a dokončovacích systémů, které se používají v textilním, plastikářském a sklářském průmyslu.

Karl Mayer Logo

Karl Mayer

Přední světový výrobce osnovních pletacích strojů. Specializace v oblasti přípravy tkaní.

Dilo Logo

Dilo

DiloGroup s DiloTemafa, DiloSpinnbau, DiloMachines a DiloSystems je předním dodavatelem netkaných systémů, jehlových plstěných strojů, netkaných textilií a netkaných karet.

Dornier Logo

Dornier

Výroba vysoce kvalitních jehlových a vzduchových tkacích strojů a zařízení na výrobu dloužených fólií.

Halo

Na míru přizpůsobené software MES a ERP pro textilní průmysl. Halo zná požadavky a problémy textilních procesů do detailu a vyvíjí přizpůsobené software pro správu a plánování podnikových zdrojů (ERP) a výrobní informační systémy(MES) pro textilní výrobu. Jen kompletní digitalizace procesu od přípravy dezénu až po hotový výrobek je cesta k průmyslu 4.0.

KFG Group Logo

KFG

Společnost specializovaná na design, technické plánování a poradenství. Nabízí individuální řešení a řešení na klíč v segmentech potravinářského, farmaceutického, chemického průmyslu a automatické technologie.

Lab-Pro

Firma vyrábí a dodává: Tlakové barvící stroje v provazci, barvící jiggery, laboratorní barvící techniku, odstředivky na obarvené cívky, kompletní rekonstrukce a automatizace bareven, náhradní díly a servis na jiggery Vald Henriksen.

Rubensperger

Pomocné ekologické procesní prostředky pro zpracování textilu a papíru. Jedná se o šlichtovací prostředky pro textilní osnovy a o prostředky ovlivňující reologii při výrobě papíru.

Sima Logo

Sima

Nabízí kompletní extruzní linky, začínající zpracováním granulátu a končící balením hotových produktů., s pomocí moderního CAD – systému. Výrobní paleta firmy SIMA se rozprostírá od vybavení pro balící průmysl jako popruhy, příze, monofilamenty a multifilamenty, pro textilní průmysl jako monofilamenty a multifilamenty nebo pásky, a pro výrobu umělé trávy, buď monofilamenty nebo fibrilované pásky.

SSM Logo

SSM

Specialista na výrobu soukacích strojů. Stroje s přesným vinutím, soukání pro barvení, soukáné elastomérů, proviřování vzduchem, tvarování, sdružovací stroje.

Stoll Logo

Stoll

Patří do skupiny Karl Mayer. Lídr v oboru technologie plochých pletacích strojů. Nabízí inovativní nástroje a služby pro pletení zítřka i vysoce kvalitní řešení pro pletárenský průmysl. Je nezávislým myslitelem a vývojářem v oblasti módy a technologií.

Trützschler Logo

Trützschler Card Clothing

Firma ze skupiny Trützschler. Přední výrobce potahů na všechny typy mykacích strojů.

Menzel Logo

Menzel

Firma MENZEL je dnes kompetentním partnerem ve výrobě textilu, fólií,, umělé kůže, netkaných textilií, papíru, výrobků ze skelných a uhlíkových vláken. Dále je specialistou na kontinuelní zušlechťovací stoje pro textilní průmysl.

Protechna Logo

Protechna

Výroba a prodej optoelektronických kontrolních systémů pro vlákna v textilním průmyslu.

Kohl Textil-Technik

Manipulační technika pro textilní průmysl, zejména pro TKALCOVNY a ÚPRAVNY. Vozíky pro velkonábaly. Klasifikační stoly.

Obor