Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

DIČ: ATU 77300403
Číslo obchodního rejstříku: FN 564956 v
Sod společnosti: Obchdoní soud Vídeň
Sídlo firmy: Vídeň
Předmět podnikání: Obchodní zástupce
Členství v organizaci Hospodářské komory: Člen Hospodářské komory Vídeň
Jednatel společnosti: Ing. Markus Hummer

Omezení odpovědnosti za vlastní obsahy

Veškerý obsah na našem webu byl vytvořen s péčí a podle našeho nejlepšího vědomí. Za aktuálnost, úplnost a správnost všech stránek však nelze ručit. Podle § 7 odst. 1 TMG jsme jako poskytovatel služeb odpovědní za vlastní obsah na těchto stránkách podle obecného zákona, nejsme však povinni sledovat přenášené nebo uložené informace třetích stran podle § 8 až 10 TMG. Tento obsah bude okamžitě odstraněn od okamžiku, kdy se dozvíme o konkrétním porušení zákona, a neneseme odpovědnost, dokud se o něm nedozvíme.

Omezení odpovědnosti za externí odkazy

Naše webové stránky obsahují tzv. „externí odkazy“ (odkazy na webové stránky třetích stran), na jejichž obsah nemáme žádný vliv, a proto nepřebíráme žádnou odpovědnost. Za obsah a správnost informací zodpovídá příslušný poskytovatel informací odkazované webové stránky. Když byl odkaz vytvořen, nebylo nám známo žádné porušení zákona. Pokud se dozvíme o porušení, příslušný odkaz bude okamžitě odstraněn.

Autorská práva

Obsah a díla zveřejněná na těchto stránkách podléhají rakouskému autorskému právu. Jakýkoli druh rozmnožování, zpracování, distribuce a jakýkoli druh využití mimo limity autorských práv vyžaduje předchozí písemný souhlas příslušného původce nebo autora.


Obstarávání fotografií
Zdroje obrázků a upozornění na autorská práva:

Různí dodavatelé

Wilhelm T & P GmbH vyvíjí své aktivity výhradně na základě následujících dokumentů: