Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Pro poradenství ohledně zařízení pro plastikářský průmysl je Wilhelm T & P tím správným kontaktem. Již desítky let spolupracujeme s předními mezinárodními výrobci strojů z textilního a plastikářského průmyslu. To nám umožňuje zaručit našim zákazníkům nejlepší kvalitu a spolehlivé služby. Společnost FAS zastupujeme s velkým úspěchem již od roku 2018.

 

FAS Converting, švédský výrobce strojů, byl založen v roce 1978. Společnost vyvíjí, navrhuje, sestavuje, instaluje a udržuje stroje pro převod plastových folií na pytle na roli. Zákazníci FAS Converting působí v oboru flexibilního balení a hlavním produktem společnosti je pytel na odpadky na roli.

 

Euroline 2.0

Tato jednotka je optimalizována pro výrobu pytlů na odpadky uvnitř i offline. Je standardně vybaven nepoháněnou C-složkou a samostatnými těsnicími lištami.

S FAS-bezstresovým těsnicím provozem a ohřevem ze dvou stran lze LLD, LD, MD, HD, recyklované a biomateriály přeměnit na odpadkový pytel na roli. Pásková jednotka TU220 je jediné volitelné vybavení, které lze připojit.

Průmyslový naviják – IW1100

IW1100 je plně automatický průmyslový navíječ. Navíječ vyrábí role s přednastaveným počtem sáčků, které lze nastavit pomocí barevného dotykového panelu. Zařízení lze objednat s nástavcem jádra 38 mm / 1,5" nebo 76 mm / 3 "a ve dvou různých rychlostních rozsazích. Volitelné prsty pro navíjení bez semen.

Řada Wave-Top

Řada Wave-Top se používá pro výrobu "4-klapových" sáčků. Pytle na odpadky se dvěma vrstvami dna a čtyřmi chlopněmi pro uzlování pytle. Počínaje položeným materiálem, těsněním a perforací, dvakrát V-složeným, S-řezaným a nakonec navinutým.

Trash bag line