Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Pro poradenství ohledně zařízení pro plastikářský průmysl je Wilhelm T & P tím správným kontaktem. Již desítky let spolupracujeme s předními mezinárodními výrobci strojů z textilního a plastikářského průmyslu. To nám umožňuje zaručit našim zákazníkům nejlepší kvalitu a spolehlivé služby. Společnost Mixaco zastupujeme s velkým úspěchem již od roku 2003.

MIXACO je již více než 50 let lídrem v oblasti vývoje inovativních míchacích technologií. Cílem společnosti je zajištění vysoké kvality míchání a zároveň zlepšení procesů týkajících se manipulace s materiálem. Jako světový lídr v různých oblastech míchací techniky vyrábí MIXACO průmyslové míchadla pro širokou škálu odvětví, včetně plastů, barev, chemie, stavebnictví a potravinářského průmyslu.

 

MIXACO kontejnerová míchačka i4

Nový Industrie 4.0 kontejnerový mixér

Pomocí inovativních komponentů strojů je míchání ještě efektivnější

 

 

 

i4 je nejnovější kontejnerový míchací zařízení na trhu, které umožňuje ještě efektivnější míchání ve velkém měřítku a při častých změnách receptury. Nová technologie plochého míchacího hlavice a optimalizované strojové komponenty výrazně snižují časy čištění. Nový průmyslový míchač kombinuje osvědčenou technologii s předvídajícími inovacemi a nabízí delší životnost a nižší náklady na údržbu.

MIXACO kontejnerová míchačka Multitool™

Míchačka, která je ideální pro teplotně citlivé suroviny

 

 

 

Univerzální mixér vertikální

 

Vertikální univerzální míchadlo je vzhledem k jeho konstrukci a rozměrům flexibilní pro různé míchací aplikace. Lze jej ideálně přizpůsobit požadavkům daného míchacího úkolu a stavebním podmínkám. Dostupné velikosti se pohybují v rozmezí od 20 do 6 000 litrů užitkového objemu.

Univerzální horizontální mixér MIXACO Revolution™

 

 

 

 

Horizontální univerzální míchací zařízení MIXACO Revolution™ umožňuje extrémně šetrné míchání bez použití aktivních míchacích nástrojů. Díky vestavěným přepážkám v nádobě se během rotace dosáhne velmi šetrného promíchání materiálů. Míchací systém MIXACO Revolution™ tak pracuje zcela bez nástrojů.