Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Wilhelm T & P je tím správným partnerem pro poradenství ohledně zařízení v textilních strojů. Již desítky let spolupracujeme s předními mezinárodními výrobci strojů z textilního a plastikářského průmyslu. To nám umožňuje zaručit našim zákazníkům nejlepší kvalitu a spolehlivé služby. Společnost Rieter zastupujeme s velkým úspěchem již od roku 1997.

 

Rieter je společnost se sídlem ve Winterthuru (Švýcarsko), která nabízí vedoucí systémy pro výrobu příze z hrubých vláken v přádelnách po celém světě. Vyvíjí a vyrábí stroje, systémy a komponenty pro efektivní zpracování přírodních a syntetických vláken a jejich směsí. Spřádací technologie společnosti Rieter je vedoucí a přispívá ke zlepšení udržitelnosti v textilním výrobním řetězci díky efektivnímu využívání zdrojů. Společnost je aktivní již více než 225 let, má 18 výrobních závodů ve deseti zemích a zaměstnává asi 5 590 zaměstnanců po celém světě, přičemž asi 16,4% z nich působí ve Švýcarsku. Rieter je dobře pozicionován jako lídr na globálním trhu s globální prodejní a servisní organizací a silnou přítomností v Číně a Indii.

 

Rieter nabízí šité produkty a systémy, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám každého zákazníka. Společnost disponuje unikátním sortimentem produktů, který poskytuje široký výběr možností pro každého zákazníka.

 

 

 

Systémy

Jako přední dodavatel zařízení pro výrobu příze z krátkých vláken nabízí Rieter unikátní škálu produktů a přizpůsobené systémy pro každého zákazníka. Díky těmto řešením mohou přádelny dosáhnout nejvyšší hospodárnosti a konkurenceschopnosti po celou dobu životnosti stroje. Kromě toho je Rieter lídrem v oblasti přesných navíjecích strojů.

 

 

 

Součásti

Accotex, Bräcker, Graf, Novibra, Suessen a Temco jsou odborníci na výrobu klíčových komponentů pro krátkovláknové a dlouhovláknové předení, zpracování filamentů a výrobky pro průmysl netkaných textilií. Tyto přední světové značky se vyznačují oceněným technologickým know-how, vysokou přesností výroby a vynikajícím poradenstvím.

 

Digitalizace

ESSENTIAL je digitální spřádací balík od společnosti Rieter, který poskytuje faktické optimalizační návrhy, KPI a předpovědi rizika selhání. Tento výkonný nástroj nabízí komplexní a přehledné digitální analýzy, které podporují management při rozhodování. ESSENTIAL vám poskytuje plnou škálu možností digitální přidané hodnoty pro vaši přádelnu.

 

 

 

Poprodejní služby

Rieter podporuje zákazníky při péči o své stroje po celou dobu jejich životnosti poskytováním originálních dílů a modernizačních řešení. Používáním kvalitních a inovativních dílů Rieter zaručuje původní výkon existujících přádacích strojů nebo ho dokonce zlepšuje.