Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Pro poradenství ohledně zařízení pro plastikářský průmysl je Wilhelm T & P tím správným kontaktem. Již desítky let spolupracujeme s předními mezinárodními výrobci strojů z textilního a plastikářského průmyslu. To nám umožňuje zaručit našim zákazníkům nejlepší kvalitu a spolehlivé služby. Společnost Weber zastupujeme s velkým úspěchem již od roku 2008.

Již téměř 100 let stojí středně velká rodinná firma WEBER za dokonalostí ve strojírenství a přesvědčuje zákazníky z celého světa nejvyšší kvalitou a spolehlivostí. Jako výrobce technologie extruderů a brusek na dřevo a kov spojuje WEBER odborné znalosti s inovativními technologiemi. Cílové trhy jsou velmi podrobně zkoumány, provádí se permanentní průzkum trhu a aktuální trendy se setkávají s novými řešeními zaměřenými na efektivitu a inovace.

Bruska WEBER pro broušení dřeva, dýhy a laku

Řada WEBER KSN je zcela přepracovaný automatický brusný stroj pro broušení dřeva, dýhy a broušení laků pro řemeslo a průmysl. Až 4 brousicí stanice umožňují všechny varianty zpracování. Všechny brusné a kartáčovací stanice WEBER lze instalovat v libovolném pořadí. Design WEBER KSN odhaluje nejen vizuálně nový rozměr v technologii broušení dřeva. Nekompromisní jasné linie a promyšlená ergonomie z něj dělají jednu z nejmodernějších automatických brusek na trhu.

Ovládací terminál je snadněji a rychleji přístupný díky diagonálnímu uspořádání a všechna připojení lze instalovat shora. Velké průhledové okno umožňuje nerušený pohled na opracovávací stanice. Snadná přístupnost ke všem elektronickým a mechanickým částem značně usnadňuje údržbu.  

WEBER HS-4-1000

Adaptabilní manipulační systém: Systém doplňuje následný proces k brusce WEBER a nabízí tak perfektní rozhraní pro další kroky zpracování obrobků. Manipulační systém, který se skládá z hlavních součástí průmyslového robota, optického detekčního systému a dopravníkového pásu, lokalizuje a identifikuje obrobky vstupující do buňky. Ty jsou plně automaticky systémem zaučovány a inteligentně umístěny na europaletu.


Rozhraní člověk-stroj: Obsluha může snadno aktivovat režim učení a sledovat aktuální proces prostřednictvím uživatelského rozhraní dotykového panelu „Rob Simple Control“. Ty jsou inteligentně uchyceny v závislosti na těžišti a geometrii obrobku. Místo uchopení obrobků je systémem automaticky rozpoznáno, takže obsluha nepotřebuje žádné programovací nebo robotické znalosti.